Investuoti ar gyventi dabar ?

Autorius edgaras19881230

Šiame straipsnyje aptarsiu kodėl žmonės, kurie žino investavimo galimybę, žino, kad sutaupius tam tikrą sumą  pinigų,  galima tuos pinigus „ įdarbinti“ į tam tikrą aktyvą ir taip susikurti pasyvų pinigų srautą,  bet vis tiek to nedaro.

 

Kaip žmonės priima sprendimus ar naujus pasiūlymus ? Pagal praeities patyrimus. Jeigu žmogus yra matęs, girdėjęs, jo aplinkoje buvo taip elgiamasi, toki sprendimą jis priims kaip logiška ir jam priimtina. Taigi, jeigu žmogui pasiūlysite sutaupytus pinigus investuoti, jis pagal praeities patyrimus priims šį pasiūlymą kaip logiška arba ne. Teigiama, kad 3% žmonių siekia finansinės laisvės. Reiškia likę 97% sutaupytus pinigus išleidžia kažkur kitur, bet neinvestuoja, todėl galiu teigti, kad masėms yra logiškas sprendimas išleisti pinigus kažkur kitur, o ne įsigyjant tam tikrus aktyvus kurie generuoja pinigų srautą. Bet kodėl pasaulinę norma yra tapę leisti pinigus kažkur kitur, bet ne siekti finansinės laisvės? Taigi didžioji dalis žmonių norėtų būti finansiškai nepriklausomi. Mano manymu, žmogaus gyvenimo tikslas yra tiesiog būti laimingu, todėl ir leisdamas pinigus, žmogus galvoja, kad jo pasirinktas pirkinys padarys jį laimingesniu negu pinigų investavimas į aktyvus, kurie kuria pinigų srautą. (Kad manęs nesuprastumėte neteisingai, aš kalbu apie tuos žmones kurie sugeba negyventi nuo algos iki algos, sugeba sutaupyti pinigus ir žino, kad toks dalykas, kaip investavimas kuriant pasyvias pajamas egzistuoja

Panagrinėkime situaciją: Jūs ilgai taupėte ir sutaupėte 10000 eurų.  Yra keletas variantų kaip jūs galite tuos pinigus išleisti

  1. Pagaliau nusipirkti naują automobilį kurio seniai norėjote

  2. Pasidaryti remontą savo name ar bute

  3. Sugalvokite patys ką pirktumėte už 10000 eurų

  4. Investuoti į pinigų srautą

Kiek galima būtų tikėtis tuos pinigus investavus ?  Tarkime jūs tuos diversifikavote ir įsigijote garažą, kurį išnuomavuote, nusipirkote keletą biržoje prekiaujamu fondu  kurie moka dividendus ir per tarpusavio skolinimo platformą paskolinote pinigų žmonėms. Normali investicinė grąža, saugiai investavus 5-10%  Tai reiškia  kad investavus 10000 eurų jūs kiekvieną mėnesį gautumėte  nuo 40-80 euru. Imkime vidurkį tai būtų 60 eurų kas mėnesį (10000 eurų sumą pasirinkau tiesiog kaip simbolinę. Patys galite įsivaizduoti per kiek laiko vidutines pajamas gaunantis žmogus, turintis paskolą, automobilį ir vaikų, tokią sumą sutaupytu.  )

Taigi, mano manymu, sutaupius 10000 eurų didesnę teigiamą emociją žmogus patirtu nusipirkęs naują automobilį arba pasidaręs remontą, nes daugeliui 60 eurų suma kas mėnesį atrodo niekinė lyginant su nauju automobiliu ar  euro remontu. 

Pateiktas pvz yra tiesiog šablonas kaip mąsto žmogus prieš išleisdamas pinigus.

 

UŽDUOTIS ! 

 

  1. Patys pasiskaičiuokite kiek per 5 metus galėtumėte sutaupyti ir kokį pinigų srautą susikurti su 5-10% grąža ir kokią emociją jaustumėte tuos pinigus investavus bet neišleidus juos kažkokiam kitam pirkiniui. 

  2. Nueikite į savo sodros puslapį ir pasiskaičiuokite kokią pensiją gausite. Nepamirškite pridėti infliacijos, kad matytumėte kokią perkamąją galią turės jūsų pinigai. Jeigu š

  3. i suma jus tenkina, manau, jums nereikia investuoti, geriau išleiskite tuos pinigus, tiems dalykams, kurie jus padarys labiau laimingus. Bet jeigu būsima pensija jūsų netenkina arba tiesiog nenorite iki valstybės nustatyto amžiaus dirbti savo darbe, manau, jums reikia pradėti investuoti. 

  4. Patys pasiskaičiuokite kokį pinigų srautą ir po kiek metu norėtumėte gauti. Tada žinosite kokia pinigų sumą norite skirti investavimui

Pamastymui. Labai mažai žmonių skaito tokio tipo turini. Dar mažiau žmonių skaito daro kas yra parašyta. (Užduotis viršuje 3 punktai). Taigi jeigu jūs esate vienas iš tų, kuris perskaite bet nieko nedaro, išsineškite bent viena mintį. Prieš ištaškyt visą algą pagalvokite apie dabartinius pensininkus kurie skursta ir prašo valstybės pašalpos bei pinigų iš savo  vaikų paramos, kad išgyventu. Tai toks likimas laukia ir JŪSŲ. Ir su šituo pasiteisinimu , kad man dar daug liko iki pensijos, tik meluojate sau. Nes  įpročiai liks tie patys. Ir po 10 metų jūs ir toliau sėkmingai ištaškysite savo sunkiai uždirbtus pinigus.